(0)

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

بالن تبلیغاتی | خرید + قیمت بالن تبلیغاتی در تهران

فروش بالن تبلیغاتی

بالن تبلیغاتی برای تبلیغ تمامی مشاغل و کسب و کارها و همچنین برای مناسبت های متنوع ملی و مذهبی و همچنین به جهت انجام کارهای فرهنگی و نیز به جهت تبلیغات ویژه برگزاری انتخابات مختلف نظیر انتخابات مجلس، شوراهای شهر و روستا، ریاست جمهوری و غیره برای تبلیغ کاندیدهای شرکت کننده در انتخابات مورد استفاده قرار می گیرد.

شایان ذکر است از آنجا که بالن تبلیغاتی یکی از بهترین انواع تبلیغات زود بازده محسوب می گردد و در بازه زمانی بسیار کوتاهی تاثیر خود را بر روی مخاطب و عامه مردم می گذارد و نیز بازخورد بسیار چشمگیری را نیز به همراه دارد، در سال های اخیر مورد توجه عموم مردم و صاحبان مشاغل و ارگان ها و نهادهای دولتی و خصوصی و نیز برندهای داخلی و خارجی قرار گرفته است.

از این رو شما مشتریان گرامی می توانید از بالن تبلیغاتی به جهت پیشرفت شغلی خویش و نیز دست یافتن به اهداف کوتاه مدت و همچنین بلند مدت مد نظرتان دست پیدا نمائید.بالن بورد یک روش نوین جهت تبلیغات مشاغل مختلف میباشد.

استفاده از بالن تبلیغاتی برای کاندیدای انتخابات

به همین جهت از آنجا که انتخابات گوناگون در بازه زمانی کوتاه مدت و در ادوار مختلفی برگزار می شود، از این رو با توجه به اینکه تبلیغات برای تمامی انتخابات و برای کاندیداهای مد نظر در مدت زمان کوتاهی و به صورت هدفمند باید انجام شود تا عموم مردم علاوه بر اینکه بتوانند شناخت کافی از کاندیدای مورد نظر خویش بدست آورند، باید با اهداف و خطی مشی های ایشان نیز تا حد زیادی آشنایی پیدا نمایند.

تا بتوانند علاوه بر اینکه آینده کشور خود را به درستی و با یک تصمیم گیری درست بسازند و همچنین بتوانند با دیدی باز به کاندیدای اصلح خود رای دهند و بهترین انتخاب را برای شهر و کشور خویش انجام نمایند.

از این رو شما کاندیدای محترم و همچنین ستاد انتخاباتی کاندیداها می توانید با توجه به ظرفیت بسیار بالای بالن تبلیغاتی و همچنین چاپ بادکنک تبلیغاتی، تبلیغات و شعارهای تبلیغاتی خود را به بهترین شکل ممکن بر روی بالن تبلیغاتی و یا بادکنک تبلیغاتی چاپ نموده و به عنوان یک هدیه تبلیغاتی بسیار قابل توجه و تاثیرگذار به مراجعین خویش و یا عموم مردم در سطح شهر و یا در مکان ستادهای تبلیغاتی تحویل ایشان نمائید.

بهترین مدل چاپ روی بالن ویژه انتخابات

بالن تبلیغاتی از آن دسته از تبلیغات می باشد که در ارتفاع بسیار مناسبی از سطح زمین و یا مکانی که بالن در آنجا نصب می گردد و فرآیند اوج دهی در مکان مورد نظر صورت می گیرد، قرار خواهد گرفت.

لازم به توضیح است بالن تبلیغاتی با توجه به سایز و اندازه بسیار مطلوبی که دارد، بهترین فضا را برای چاپ در اختیار شما عزیزان قرار خواهد داد تا بتوانید هر آنچه که بهترین بازخورد را برایتان در بر دارد، بر روی بالن تبلیغاتی چاپ نموده تا همگان را شگفت زده نماید.

لازم به توضیح است بالن تبلیغاتی با قطر 3 متر الی 5/5 متر قابلیت تولید را دارا می باشد. به همین جهت در نظر داشته باشید که بالن گرد و یا کروی با قطر 3 متر که از دو طرف آن می توان برای چاپ استفاده نمود، شعاع چاپی در حدود 3.5 الی 4 متر برای هر طرف بالن به جهت چاپ به ما فضا می دهد که به عبارتی فضایی در حدود 7 الی 8 متر برای چاپ روی بالن تبلیغاتی در اختیار داشته باشیم.

خرید بالن شیک و مدرن برای تبلیغات

شما عزیزان می توانید هر آنچه که مد نظرتان می باشد را اعم از متن و نوشته، لوگو، شعار تبلیغاتی و هر آنچه که مد نظرتان می باشد را بر روی بالن تبلیغاتی چاپ نمائید.

باید اذعان نمائیم با توجه به اینکه شرکت آی سین چندین سال در عرصه تولید و چاپ بالن تبلیغاتی فعالیت مستمر دارد و از تجربه مناسبی در این خصوص بر خوردار است، بهترین گزینه برای تبلیغات کاندیداهای عزیز برای انتخابات، استفاده از نام و کد انتخاباتی ایشان و یا استفاده از شعارهای تبلیغاتی و اهداف بلند مدت ایشان در آینده می باشد که تاثیر بسیار زیادی را بر روی مخاطب ایجاد می نماید و موجب می گردد ایشان با دیدی باز و نگاهی درست تصمیم به انتخاب گرفته و در نهایت رای مورد نظر خویش را در درون صندوق های رای بر اساس شنیده ها و مشاهدات خویش بیندازد

انتخاب رنگ لوگو و رنگ بالن تبلیغاتی

با استناد به رنگ مورد نظر شما برای بالن تبلیغاتی و همچنین رنگ مورد پسند شما برای چاپ متن و لوگو روی بالن تبلیغاتی، فرآیند تولید و چاپ بالن تبلیغاتی آغاز خواهد شد.

اجرا و نصب بالن تبلیغاتی

در انتها تیم نصب شرکت آی سین با چک کردن شرایط آب و هوایی و جوی و مطمئن شدن از پایداری هوا به جهت نصب بالن با هماهنگی صورت گرفته در محل شما عزیزان حاضر خواهند شد.

لذا بعد از اتمام نصب بالن، نصابان شرکت آی سین در حدود 3 الی 4 ساعت پس از نصب بالن در محل نصب حضور خواهند داشت تا از کیفیت نصب در محل اطمینان حاصل نموده و بالن تبلیغاتی را با بهترین کیفیت به شما سروران تحویل نمایند.

شما می توانید برای ثبت سفارش و دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص چاپ بالن تبلیغاتی و بادکنک تبلیغاتی با کارشناسان متخصص آی سین از طریق صفحه تماس با ما و یا چت واتساپ در ارتباط باشید.

تلفن تماس :    02144589462
تلفن همراه :    09125482216

ایمیل :            info@ayseen.com
مشاوره فنی فقط واتساپ :  09915401589

اینستاگرام :    https://www.instagram.com/r.mashkani2019