(0)

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

بالن بورد |خرید بالن و فروش بالن| در تهران

بالن بورد چیست ؟

بالن بوردمحصولی نوآورانه ای است ترکیبی از محاسن بالن و مزایای بیلبورد.
بالن ها در حوزه تبلیغات و معرفی برند خیلی جذابیت دارند و خیلی سریع دیده میشوند اما متاسفانه عمر کوتاهی داشته و معمولا در کمتر از دو هفته بخاطر جنس ضعیف و یا شدت باد از بین می روند اما بیلبورد ها عمر طولانی دارند و در مقابل باد و شرایط جوی مقاوم هستند ولی بخاطر شکل مستطیل و چهارگوش بودن شان در حوزه تابلو سازی و رسانه های تصویری یک پدیده کاملا تکراری هستند و غالبا در ذهن مخاطب نمی مانند‌.
بالون بورد محصولی متفاوت با ویژگیهای بالن و بیلبرود میباشد بهترین روش برای تبلیغات انتخاباتی میباشد، که جهت ارائه به مشتریان عزیز تولید شده است. احتمالا در روز با حداقل ۱۰ تا بیلبورد و صد ها تابلو مواجه میشویم اما هیچکدام در خاطر مان نمی ماند. با اینحال اگر یک بالن در آسمان ببینیم مدتها گوشه ذهنمان را بخود اختصاص میدهد و یک تصویر جذاب از آن بخاطر می آوریم. همین راز جذابیت بادکنک ها هم هست. با توجه به نکات بالا تصمیم گرفتیم با حذف معایب این دو محصول،  یعنی بالن و بیلبورد ، یک محصولی را بسازیم که  در عین جذاب و متمایز بودن عمر طولانی هم داشته باشد‌.
بالون بورد دیده می شود و در ذهن می ماند.

 حوه سفارش بالون بوردن

برای سفارش بالن تبلیغاتی شیک و نصب بالن تبلیغاتی در مدل های بالن بادی و بالن گازی می توانید در ادامه با ما همراه باشید و یا با کارشناسان ما از طریق صفحه تماس با ما و چت واتساپ ارتباط برقرار کنید. بالن تبلیغاتی را می توان در مدل های مختلف و با طرح و لوگوی اختصاصی مورد تایید شما اجرا کرد. در این بین می توانید از خدمات شرکت آ ی سین بهره مند شوید. خرید بالن تبلیغاتی با قیمت مناسب از جمله مواردی است که مشتریان همواره به این موضوع توجه دارند.

لازم به ذکر است که بیان کنیم در شرکت آ ی سین از مرغوب ترین جنس بالن تبلیغاتی استفاده می شود تا رضایت مشتریان را در اولویت کار خود قرار دهد و همچنین با توجه به کیفیت بالای این محصولات، قیمت بسیار مناسبی در اختیار مشتریان گرامی قرار می دهد.

 آیا استفاده از مجوز بالن تبلیغاتی الزامی است؟

از دیرباز برند های مختلف برای اینکه بتوانند کالا و محصول خود را به مشتریان هدف خویش معرفی کند و سهم قابل توجهی از فروش محصول در بازار را متوجه محصول تولید شده خود کنند، روی به انجام تبلیغات مختلف و متنوع نموده اند.حال این تبلیغات می تواند در انواع مختلف مانند بیلبورد در سطح شهر، تبلیغات تلویزیونی، استند تبلیغاتی، چاپ کاتالوگ و بروشور معرفی محصول، بالن تبلیغاتی، خرید بالن تبلیغاتی و انواع دیگر تبلیغات باشد.

محصول جدید شرکت آیسین در زمینه اسکان موقت، مدیریت بحران و ایجاد بیمارستان صحرایی و …. کاربرد فوقالعاده ای دارد. مهمترین ویژگی آن نسبت به نمونه های داخلی و حتی برخی نمونه های خارجی عدم نیاز به شارژ دوره ای و عدم حساسیت به دما و در کل شرایط جوی نامساعد است. ستون های پرفشار باد در واقع این یک چادر بادی با ویژگی های سازه فلزی است.

آدرس:تهران،شهرستان قدس،بخش مرکزی،شهر قدس، کوچه ایران ترافیک،بزرگراه ۶۵متری فتح،پلاک۱۴،حراست،طبقه اول

تلفن تماس :    02144589462
تلفن همراه :    09125482216

ایمیل :            info@ayseen.com
مشاوره فنی :  09915401589

اینستاگرام :    https://www.instagram.com/r.mashkani2019